Používáme Cookies, abychom vám mohli nabídnout lepší online zážitek. Využíváním naší webové stránky souhlasíte s tím, že používáme Cookies. Prohlášení o ochraně dat Skrýt poznámku

Compliance u skupiny Nagel-Group

Máte co říci? Budeme vás pozorně poslouchat!

Ve světě logistiky potravin představuje skupina Nagel-Group výkonnost a kvalitu. Toto zaměření je na jednu stranu závazkem vůči obchodním partnerům a na stranu druhou nárokem kladeným na zaměstnance společnosti. Zvláště významné jsou v této souvislosti integrita a transparence obchodní činnosti. S pomocí ombudsmana bude skupina Nagel-Group sbírat upozornění na porušování zákonů, aby tak zajistila setrvalý obchodní úspěch.

Co je to ombudsman?

Ombudsman je externí neutrální osoba, která se v zájmu skupiny Nagel-Group bude věnovat přicházejícím upozorněním a bude tato spravovat. Využíváme služeb externího právníka, který je zavázán mlčenlivostí a i vůči skupině Nagel-Group má povinnost zachovávat anonymitu informátorů.

Každé upozornění přijaté ombudsmanem bude prověřeno z hlediska věrohodnosti a následně předáno Compliance Officerovi skupiny Nagel-Group. Ten se s příchozími informacemi seznámí, zkontroluje je a rozhodne, zda je na základě upozornění skutečně nutno zahájit vyšetřování.

Kdo je ombudsmanem skupiny Nagel-Group?

Dr. Eric Heitzer z kanceláře Daniel, Hagelskamp & Kollegen nyní zastává úřad ombudsmana pro skupinu Nagel-Group. Zaměstnanci a externí třetí osoby se na toto neutrální místo mohou s důvěrou obracet, zejména pak tehdy, jsou-li ve společnosti svědky trestné činnosti. Více se o panu Dr. Heitzerovi dozvíte v našem rozhovoru.

S ombudsmanem se můžete spojit prostřednictvím následujících kontaktních údajů:

Dr. Eric Heitzer
Daniel, Hagelskamp & Kollegen
Rechtsanwälte und Steuerberater
Jülicher Str. 215
D-52070 Aachen
Telefon: +49 241 94621-120
Telefax: +49 241 94621-111
E-mail: eric.heitzer@dhk-law.com

V každé zemi, ve které je skupina Nagel-Group zastoupena několika pobočkami, je k dispozici ombudsman.

AT - Rakousko

Dr. Christof Stapf
Eßlinggasse 7
1010 Wien
T +43 1 90333
c.stapf@snwlaw.at

BE - Belgie

Oliver Weinand
Avenue Louise, Louizalaan 109
1050 Brüssel
T +32 2 548 29 75
Oweinand@lustica.be

CH - Švýcarsko

Raffael Steger
Alpenquai 28a
CH-6005-Luzern
T + 41 41 417 10 70
raffael.steger@krlaw.ch

CZ - Czechia

Michaela Semelova
Pd Krizkem 428/4
14700 Praha – Branik
T +420 273 136 130
michaela.semelova@tschopl.cz

DE - Německo

Dr. Eric Heitzer
Jülicher Str. 215
D-52070 Aachen
T +49 241 94621 - 120
eric.heitzer@dhk-law.com

DK - Dánsko

Nicolai Mallet
Philip Heymans Allé 7
2900 Hellerup
T +45 3334 4000
NM@horten.dk

ES - Španělsko

Dr. Jochen Beckmann
Avd. Diagonal 421
08008 Barcelona
T +34 932 380 690
j.beckmann@voelker.es

FR - Francie

Patrick Parniere
25, Boulevard du Président Wilson
67000 Strasbourg
T +33 03.88.14.36.69
p.parniere@sp-avocats.fr

GB - United Kingdom

David Griffiths
NG2 Business Park – Enterprise Way – DX 10010 Nottingham 1
T +44 (0)115 983 3712
david.griffiths@geldards.com

HU - Maďarsko

Jan Burmeister
Stefánia út 101-103
1143 Budapest
T +36 1 41 33 400
Jan.Burmeister@bnt.eu

IT - Itálie

Karl-Heinz Lauser
Via Cesare Battisti 8
20122 Milano
T +39 02-67490445
Lauser@derra.it

NL - Nizozemsko

Dick Veltman
Pantheon 25
7521 PR Enschede
T +31 (0)53 480 42 61
dick.veltman@kienhuishoving.nl

PL - Polsko

Robert Lewandowski
Pl. Powstancow Warszawy 2 A
PL-00-030 Warszawa
T +48 22 10 10 740
R.Lewandowski@derra.pl

RO - Rumunsko

Tudor Oancea
Str. Stirbei Voda nr. 95, Bl. 25 B, ET. 2, Ap. 5
010108 Bukarest 1
T +48 22 10 10 740
tudor.oancea@omc-legal.eu

SE - Švédsko

Sascha Schäferdiek
P.O. Box 7543
SE-10393 Stockholm
T +4 021 312 28 10
Sascha.Schaeferdiek@wistrand.se

SK - Slovensko

JUDr. Margareta Sovova
Cintorinska 7
SK-81108 Bratislava
T +421 (2) 5788088
margareta.sovova@bnt.eu

Co se bude dít po tom, co vám podám upozornění?

Po doručení vašeho upozornění ombudsman zkontroluje jeho věrohodnost a informaci předá Compliance Officerovi, panu Dr. Christianovi Bühringovi. Ten upozornění zkontroluje a případně zahájí další odborná šetření.

Pokud vyvstane patřičné podezření, může být věc navíc postoupena externímu vyšetřovacímu orgánu – např. orgánům činným v trestném řízení – a případně rovněž interním místům, jako například personálnímu oddělení – aby na obviněné mohly být uvaleny sankce.

Informátora, který upozornění podal, pak v míře, v jaké to umožní zákony a předpisy na ochranu osobních údajů, informujeme o výsledku vyšetřování.

Jakým způsobem může být moje případné upozornění skupině Nagel-Group prospěšné?

Víte o konkrétních přestupcích vůči compliance či hrozbách, které by skupinu Nagel-Group mohly ohrozit? Svým upozorněním společnosti pomůžete odhalit možné nesrovnalosti a odvrátit tak možné z toho plynoucí škody na majetku a pověsti. Svým zapojením přispíváte k trvalému úspěchu skupiny Nagel-Group.

Na jaká témata mohu upozorňovat?

Můžete podávat upozornění na možné přestupky vůči compliance či na hrozby spadající do oblastí krádeží, korupce, podvodů, zpronevěry, hospodářsko-soutěžních deliktů, sabotáže, ničení majetku či přestupkům v oblasti ochrany dat.

I pokud vaše upozornění nespadá do některé z uvedených kategorií, můžete se na ombudsmana s důvěrou obrátit. To platí i pro informátory, kteří nejsou u skupiny Nagel-Group zaměstnaní.

Data a fakta

Data a fakta

S více než 7 000 vozidly a zhruba 12 000 pracovníky ve více než 130 vlastních poboček zajišťuje naše logistická síť přepravu více než 100 000 zásilek denně.

více

Filozofie

Filozofie

V centru pozornosti našeho každodenního obchodování již od založení našeho tradičního rodinného podniku stojíte vy – naši zákazníci.

více

O nás

O nás

Již po mnoho let jsme jedním z předních evropských poskytovatelů logistiky potravin a v Německu dokonce jedničkou na trhu. Máme chuť odpovídat!

více